периметр рівнобедренного трикутника дорівнює 50 см,а висота проведена до основи 5 см, знайдіть

сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Якунин Андрюха.

Ответ:

13;24 см

Объяснение:

x { }^{2}  -  \frac{(50 -2 x {)}^{2} }{4} = 25

50x=650

X=13 см

y=50-2x=24 cм