У ΔABC висота BD поділяє сторону AC на відрізки AD і CD, BC= 6см, кут A=30° i кут CBD=45°. знайти

відрізок АD​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисичкина Лиза.

Ответ:

∆ ADB та ∆ BDC- прямокутні

LC=90-45=45

<BCD=2DBC=45

тоді Д ВDC - рівнобедрений за теор.Піфагора

BC²=BD²+DC²

BD=DC=x

x2+x2=62

2x²=36

x²=18 x=√18=3√2 = BD

BD=1/2 AB, як катет, що лежить проти

кута 30°

AB=3√2*2=6√2=8,49(см)