4) Знайдіть периметр n- кутника, якщо радіус вписаного у нього кола r. n=4 r=6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Сергей.
Ответ:
48см

Решение:
а=2*r=2*6=12см сторона квадрата;
Р=4а=4*12=48см