У прямокутному трикутнику гіпотенуза дорівнює 5 см, а один з катетів дорівнює 3 см. Знайти площу

трикутника. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Мухаммад.
Відповідь:
6см²

Дані:
Прямокутний трикутник
с=5см гіпотенуза
а=3см катет
S=?
Розв'язання:
Теорема Піфагора
b=√(c²-a²)=√(5²-3²)=4см другий катет.
Площа прямокутного трикутника дорівнює половині добутку двох катетів:
S=ab/2=3*4/2=6см²