Розв'язати прямокутний трикутник за гіпотенузою c = 28 см і гострим кутом ẞ= 12°.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичев Максим.

Объяснение:

<бета=12 градусов

с=28 см

<альфа=90-<бета=90-12=78 градусов

cos бета=а/с

а=с×cos 12=28×cos12 см

sin бета=b/c

b=c×sin12=28×sin12 см

Ответ : а=28×соs120 см

b=28×sin12 см

<aльфа=78 градусов