Знайдіть кути опуклого п’ятикутника, якщо кожен з них, починаючи з другого, більший за попередній

на 10°.​ Решите кто нибудь пожалуйста!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бобрихина Евдокия.
Відповідь:
88°; 98°; 108°; 118°; 128°

Розв'язання:
Сума кутів п'ятикутника дорівнює.
180(5-2)=180*3=540°
Нехай градусна міра одного кута х°; другого (х+10)°; третього (х+20)°; четвертого (х+30)°; п'ятого (х+40)°.
Рівняння:
х+(х+10)+(х+20)+(х+30)+(х+40)=
=540
5х+100=540
5х=540-100
5х=440
х=440/5
х=88° перший кут.
88+10=98° другий кут.
88+20=108° третій кут.
88+30=118° четвертий кут.
88+40=128° п'ятий кут