Дві ділянки землі обгороджені огорожами однакової довжини. Перша ділянка має форму прямокутника із

сторонами 320 м і 100 м, а друга ділянка має форму квадрата. Срочно!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимерзянова Александра.

P1 = 320+320+100+100 = 840 м - довжина першої огорожі

Р2 = а*4

840 = а*4

а = 210 м

210м довжина однієї сторони квадрата