Знайдіть скалярний добуток векторів а (–2; 3; –6), b (–4; 5; –2).


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анна.

Відповідь:

Пояснення:

розв'язання завдання додаю


Отвечает Шевченко Даниил.

Ответ:

a*b=x1*x2+y1*y2+z1*z2=-2*(-4)+3*5+(-6)*(-2)=8+15+12=35