Знайдіть градусну міру зовнішнього кута правильного 36 кутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Филипова Катя.

Ответ:

кут= 360°/36=10°

Объяснение:

))))))

Отвечает Константинов Семён.

Ответ:

Кожний внутрішній кут правильного многокутника обчислюється за формулою:

(180(n-2))/n

(180*(36-2))/36=6120/36=170°

Зовнішній кут дорівнює 180° мінус внутрішній кут, отже:

180-170=10°