Трикутник ABC - прямокутний (20 = 90°), AC = 8 см, 2B = 40°. Розв'яжіть Рикутник (сторони

трикутника знайдіть з точністю до сотих сантиметрів​ Терміново

Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

Объяснение:

Дано: ∆ АВС, /_ С= 90° , /_ В= 40° , АС= 8 см.

Знайти: /_ А, АВ, ВС.

1. /_ А = 90°-40°=50°

2. АС/ sinB= CB/ sinA

CB = (AC • sinA) / sin B

CB =

\frac{8 \times \sin(50) }{ \sin(40) } = 9.53403 \: cm

sin(40)

8×sin(50)

=9.53403cm

CB ≈ 9,5 cm

3. AB²= AC²+CB²

AB² = 64 + 90,25= 154, 25

AB = √154,25 ≈ 12,4 cm

Відповідь: /_ А= 50°, СВ= 9,5 см, АВ= 12,4 см