Знайдіть радіуси двох кругів, які мають зовнішній дотик, якщо їх площі відносяться як 4 : 25, а

відстань між центрами дорівнює 14 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козубяк Іванка.

Ответ:

4см і 10см.

Объяснение:

S=pi×r²

x - коефіцієнт пропорційності

S1/S2

(pi×r1²)/(pi×r2²)=4/25

r1²/r2²=4/25

r1/r2=2/5

2×r2=5×r1

r2=2,5r1

оскільки дотик зовнішній, то радіуси додаються

r1+r2=14см

r1+2,5r1=14см

3,5r1=14см

r1=4см

r2=2,5×4=10см.