У трикутнику ABC кут C=90°. Знайдіть AC, якщо AB=20см і sin B=4/5 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Дубля Даниил.

Ответ:

Синусом гострого кута прямокутного трикутника називають відношення протилежного катета до гіпотенузи, отже:

sin∠B=АС/АВ

АС=sin∠B*АВ=4/5*20=16 (см)

Объяснение: