В трикутнику АВС кут А дорівнює *90 , а кут С на 40* більше кута В. Знайдіть кути В і С.


Ответы на вопрос

Отвечает Марчик Егор.

Ответ:

Позначимо ∠В як х, тоді ∠С дорівнює 40+х тоді:

х+х+40=90°

2х=50

х=25

∠В=25°
∠С=40+25=65°

Отвечает Борблик Андрей.

Відповідь:

25° i 65°

Пояснення:

A=90, Нехай кут В=х, тоді С=(40+х).

А+В+С=180;

B+C=90;

x+x+40=90

2x=50

x=B=25°

C=x+40=25+40=65°