Дано трапецію ABCD з основами BC= 3 см і AD= 8 см. Висота BE проведена до основи AD і дорівнює 4

см. Обчисли площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрашевич Тимофей.

Ответ:

Теорема: площа трапеції дорівнює добутку підсуми її основ на висоту:

S=(a+b)/2×h

S=(3+8)/2×4=22 (см^2)