У трикутнику ABC відомо,що кут C=90°,AB=25 см,BC=20 см. Знайдіть cosB.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сабитов Даниил.

Ответ:

cos(B) =  \frac{4}{5}=0,8

Объяснение:

Косинус угла = отношению прилежащего катета к гипотенузе.

cos(B) = \frac{BC}{AB} = \frac{20}{25} = \frac{4}{5}=0,8


Отвечает Матюхин Анатолий.

∠С=90° ⇒ ΔABC  прямокутний трикутник, тому ми можемо використовувати тригонометрични функції.

косинус це відношення прилеглого катета для даного кута до гіпотенузи

Якщо у трикутника ∠С=90°, то АВ - гіпотенуза, а ВС - прилеглий катет для кута∠В ⇒ cos∠B=BC/AB=20/25=4/5=0,8