Знайти гострі кути прямокутного трикутника DNF, якщо zN = 90°;DF = 32 см, NF = 16 CM. IN​


Ответы на вопрос

Отвечает Вергун Алеся.

Ответ:

60° та 30°

Объяснение:

Косинусм гострого кута прямокутного трикутника називають відношення прилеглого катета до гіпотенузи, отже:

cos∠F=NF/DF=16/32=0,5

∠F=60° (табличне значення)

∠D=90°-∠F=90-60=30°