У прямокутному трикутнику ABC кут B прямий, АB=5см, кут C=y Знайдіть BC СРОЧНО!


Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Анастасия.

tg C = AB / BC

y = 5 / BC

BC = 5 / y