Одна з основ трапеції дорівнює 7 см, а її висота - 4 см. Знайдіть другу основу трапеції, якщо її

площа дорівнює 56 см2 -

Ответы на вопрос

Отвечает Ханский Амир.
Відповідь:
21см.

Розв'язання:
S=h(a+b)/2.
a=2*S/h-b=2*56/4-7=112/4-7=
=28-7=21см
Отвечает Тосина Арина.

Объяснение:

Сначала напишем формулу площади:

S=(a+b/2)*h

Выразим сторону:

b=(2S/h)-a

b=(2*56/4)-7=28-7=21

Ответ: 21.