Знайдіть з точністю до десятих радіус круга, площа якого дорівнює 16 см2


Ответы на вопрос

Отвечает Каратунов Саша.

R=\sqrt{\frac{S}{\pi } } =\sqrt{\frac{16}{3,14} } = 2,3 (CM^2).