у рівнобедреній трапеції гострий кут дорівнює 45°. Знайти меншу основу та висоту трапеції,якщо

бічна сторона 5√2 см, більша основа-12см​

Ответы на вопрос

Отвечает Ариасеп Александр.

Объяснение:

За властивістю трапеції суми протилежних сторін рівні

а+c=b+d

звідси виходить що

а = 10√2-12= 2.14

h =5√2 * sin 45 = 6.01