Знайти площу параллелограмма, сторони якого дорівнюють 8см і 14см, а Кут між ними-150°​


Ответы на вопрос

Отвечает Рзагалиев Асик.
Відповідь:
56см²

Розв'язання:
S=a*b*sin∠(ab)
S=8*14*½=56см²