Знайдіть кути рівнобедреного трикутника якщо кут при вершині на 60° більший за кут при основі


Ответы на вопрос

Отвечает Нежданов Вадим.
Ответ: 60°+х+х+х=180
3х+60=180
3х=180-60
3х=120
х=40
40+60=100

Объяснение: 40°,40°,100°