Сторони рівностороніх трикутників дорівнює 2см і 6см знайдіть відношення площ


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьев Кирилл.

Ответ:

Спочатку знайдемо площі:

S=(√3*a²)/4

1) S₁=(√3*2²)/4=(√3*4)/4=√3

2) S₂=(√3*6²)/4=(√3*36)/4=9√3

Відношення:

(9√3)/√3=9