5) Знайдіть плошу ромба,якщо його діагоналі дорівнюють 6см і 8см варіанти відповідей: 48 см 96 см

24 см 72 см Срочно помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Кирилл.

Ответ:

Площа ромба обчислюється за формулою:

S=1/2d₁d₂  де d диагоналі

S=1/2*6*8=24 (см²)