У прямокутній системі координат у просторі задано точки А(-7; 4; -3) і В(17: – 4; 3). Точка С є

серединою відрізка АВ.1. Визначте абсцису точки С.2. Обчисліть довжину (модуль) вектора АС.​

Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянова Диана.

Ответ:

1) x_c=5

2)\mid\overline{AB}\mid = 26

Объяснение:

Якщо відомі координати точки А(x_a;y_a;z_a) и точки В(x_b;y_b;z_b) , то:

1) Координати абсциси точки С середини відрізка АВ:

x_c =  \dfrac{x_a + x_b}{2}  =  \dfrac{ - 7 + 17}{2}  = 5

2) Довжина вектора АС:

\mid\overline{AB}\mid =  \sqrt{(x_b - x_a)^2 + (y_b-y_a)^2 + (z_b - z_a)^2}  = \\  \\  =   \sqrt{(17  + 7)^2 +  (- 4 - 4)^2 + (3 + 3)^2}  =  \\  \\  =  \sqrt{ {24}^{2} +  {( - 8)}^{2} +  {6}^{2}   }  =  \sqrt{676}  = 26