Точка О - центр кола. Ав - хорда. Знайти градусну міру кута О, якщо кут В = 66°​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Арслан.

Ответ:

48 градусів

Объяснение:

коли ми пповедемо відрізки від центра кола до точок перетину хорди з колом отримаєм рівнобедрений трк-ник(тому що ці відрізки-радіуси,а радіуси одного кола завжди рівні).

Якщо хорда-основа то кути B і A рівні як кути при основі рівнобедреного тр-ка

то кут О=180 -(кутВ+кутА)=180-(66+66)=48