Знайти площу ромба довжини діагоналей якого 60см і 25см​


Ответы на вопрос

Отвечает Валерко Каміла.

Ответ:

Площа ромба дорівнює половині добутку довжин його діагоналей, а отже, площа ромба з діагоналями довжиною 60 см і 25 см становить (60*25)/2 = 1500/2 = 750 см²

Объяснение:

Сподіваюсь, допомогла