дуже СРОЧНО Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника,якщо його периметр дорівнює 100см,а його

основа на 26 см менша від бічної сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Витвицкий Мирослав.
Х+х+х-26=100
3х=100+26
3х=126
Х=42 (бічні сторони)
42-26=16 (основа)