Площа трикутника дорівнює 56см²,а одна з його сторін 12 см. Знайдіть висоту трикутника проведену до

цієї сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Датумян Стелла.

Ответ:

9 \frac{1}{3}

Объяснение:

дано:

S=56см²

а=12см

знайти:

h-?

розв'язання:

за формулою S=1/2 × а × h(висота проведена до сторони а) складаємо рівння:

нехай h=х см =>

56=1/2×12×х

56=6х

х=56/6

х=9 1/3 см