Площа трапеції дорівнює 88см², а її висота - 11см. Знайдіть невідому основу трапеції, якщо її друга

основа дорівнює 9см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дзюбак Анастасія.
Відповідь:
7см

Розв'язання:
S=h(a+b)/2, де а;b- основи трапеції. (а=9см; h=11см)
11(9+b)/2=88
11(9+b)=88*2
9+b=167/11
b=16-9
b=7см