Срочно: Знайдіть площу круга, описаного навколо квадрата,площа якого 20см² З розв'язком.​


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Яна.

Ответ:

skp =  \frac{\pi \times d {}^{2} }{4}

skp- це Sкр (площа круга)

skv  =  \frac{1}{2} d {}^{2}

skv- це Sкв (площа квадрата)

Sкв=20 см²

З площі квадрата

d²=Sкв•2

d²=20•2=40 см

skp =  \frac{\pi \times 40}{4}  = 10\pi