Знайдіть об'єм правильної чотирикутної піраміди, висота якої дорівнює 8 см, а бічне ребро 17см.

Допоможіть будь ласка!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стенина Алина.

Ответ:

Удачи

Объяснение:

V=(1/3)*Sосн*h

Найдем половину диагонали по т.Пифагора:  

\sqrt{(289-64}=\sqrt{225}=15.

15*2=30 вся диагональ  

S=(1/2)*30*30=450

V= (1/3)*450*8=1200