Основи рівнобічної трапеції 9 см і 19 см, бічні сторони 13 см. Знайдіть площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Карман Вероника.

Объяснение:

a=19 cм

b=9 cм

с=13 см

Найти :S

S=(a+b) /2 ×h

h=корень (с²-х²)

Х=(а-b) /2=(19-9)/2=5 cм

h=корень (13²-5²)=корень 144=12 см

S=(19+9)/2×12=168 cм²