Знайдіть площу прямокуткого трикутника , катети якого дорівнюють 21см і 12см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лин Саша.

Ответ:

S=126

Объяснение:

площадь прямокутного трикутника дорівнює пів добутку катетов

(21*12):2=126

Отвечает Иринка Иринка.
Відповідь:
126см²

Розв'язання:
Формула розрахунку площі прямокутного трикутника:
S=a*b/2, де а;b- катети.
S=21*12/2=126см²