Поможіть будьласка розв'яжіть біквадратне рівняння х⁴+ 5 х²- 36 = 0, зробивши змінну:х² = t​


Ответы на вопрос

Отвечает Сапронов Дмитрий.

Ответ: х=2, х=-2

Объяснение:

х⁴+ 5 х²- 36 = 0

х²=t

+5t-36=0

По теореме Виета:

tt2=-36

t1+t2=-5

t1=-9, t2=4

x²=-9

(корней нет)

х²=4

х²-4=0

(x-2)(x+2)=0

x=2, x=-2