Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 18 см і 30 см, а її висота - 10 см. Знайдіть бічну сторону

трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Корчагин Тоша.

Ответ:

2√34 см

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, КМ=РТ, МР=18 см, КТ=30 см, РН=10 см.  РТ - ?

Проведемо висоти МС і РН.  СН=МР=18 см, КС=ТН=(30-18):2=6 см.

ΔТРН - прямокутний, РН=10 см, ТН=6 см, отже

РТ=√(10²+6²)=√136=2√34 см.