У магазин привезли 220 кг апельсинів .Першого дня продали у 3 рази більше ніж другого дня Після

того залишилось ще 42кг апельсинів .Скільки фруктів продали кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Демків Денис.

Ответ:

Нехай x апельсинів продали другого дня.
3x - апельсинів продали 1 дня

Виходить рівняння
x + 3x + 42 = 220
4x + 42 = 220
4x = 220 - 42
4x = 178
x = 178 : 4
x = 44.5 (кг) - апельсинів продали другого дня.
3x = 44.5 × 3 = 133.5 (кг)
Відповідь: 44.5 кг апельсинів продали другого дня і 133.5 кг апельсинів продали першого дня.