Один із кутів трикутника більший за другий кут на 19 градусів і меньший за третій кут на 22

градуса. Знайдіть більший кут трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Хаслер Анастасия.

Ответ:

позначимо перший кут за х

тоді другий кут, який на 19 градусів менший, буде дорівнювати х-19

третій кут- найбільший. Тобто ми його шукаємо, і він буде дорівнювати х+22

перший-х

другий-х-19

третій-х+22

так як сума всіх кутів трикутника дорівнює 180 градусів, то в нас виходить таке рівняння:

х+х-19+х+22=180

3х=180+19-22

3х=177

х=59°

третій(найбільший) кут= 59+22=81°