СРОЧНО!! ДАЮ 30 БАЛЛОВ!! .Знайти площу трапеції основи якої дорівнюють 8 см та 18 см, а бічна

сторона-10 см та вона утворює основою кут 150​°​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Полина.

Объяснение:

АD=18 cм

ВС=8 см

АВ=10 см

<В=150 градусов

<А=180-<В=180-150=30 градусов

Катет лежащий против угла 30 равен половине гипотенузе :

ВН=АВ:2=10:2=5 см

S=(AD+BC)/2×BH

S=(18+8)/2×5=65 cм²