5. Основа трапеції дорівнює 10см, а її середня лінія 7см. Знайдіть іншу основу трапеції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Молоткова Настя.

Ответ:

Объяснение:

KN=\frac{BC+AD}{2}

7=\frac{BC+10}{2}

7*2=BC+10

14=BC+10

BC=14-10

BC=4 см