Обчисліть координати середини відрізка АВ, якщо А(4; 2), В( 6; 4)


Ответы на вопрос

Отвечает Коркина Кристина.

Відповідь:

С(5;3)

Пояснення:

Нехай точка С - середина AB, тоді координати C:

Cx = (Ax + Bx) / 2 = (4+6)/2 = 5
Cy = (Ay + By) / 2 = (2+4)/2 = 3