На координатній прямій позначте точку D(-3) і точку С, щоб довжина CD дорівнювала 2,5 одиничних

відрізки. Визначте координату точки С. Скільки розв’язків має задача? Срочно!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Никита.

дано: D(-3), C, CD=2,5

знайти: С

розв'язок

варіант один

С=D+CD=-3+2,5=-0,5

варіант 2

C=D-CD=-3-2,5=-5,5

Відповідь: координати -0,5 або -5,5