ДАЮ 20 БАЛІВ. Точки A, B і C лежать на одній прямій. Знайдіть довжину відрізка AB, якщо BC = 4,7

см, AC = 5,6 см. СКІЛЬКІ РОЗВ ЯЗКІВ МАЄ ЗАДАЧА? напишіть декілька розв язків

Ответы на вопрос

Отвечает Маркинцевичь Юля.

1 варіант

АВ=ВС+АС+4,7+5,6=10,3

2 варіант

АВ=АС-ВС=5,6-4,7=0,9