Знайдіть координати середини відрізка MN, якщо 1) M(4; -5), N(2; 1); 2)М (7;-3, N (-1;3).​


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Владимир.

нехай середина відрізка будет т.С

Объяснение:

1) 4+2/2=3

-5+1/2=-2

С (3;-2)

2) 7+(-1)/2=3

-3+3/2=0

С (3;0)