Діагональ прямокутника ділить його кут на два кути, один з яких на 34° більшИЙ від іншого. Знайдіть

менший з цих кутів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.

Ответ:

Объяснение:

90/2 = 45°

Х - первый угол

Х +34 - второй

Х + Х +34 = 45

2 х = 11

х = 5,5°-первый

5,5+34 = 39,5- второй