Кінець А відрізка АВ лежить в площині а. Через точку В і точку С – середину відрізка АВ –

проведено паралельні прямі, які перетинають дану площину в точках В1 і С1 відповідно. (2б) а) доведіть, що точки В1, С1 лежать на одній прямій; б) Знайдіть ВВ1, якщо СС1= 8 см. допоможіть будь ласка, треба зараз

Ответы на вопрос

Отвечает Gray Nika.

Ответ:

АВ:ВС=4:1, ВВ1=8см,

AB/BC=ВВ1/СС1,

4/1=8/CC1,

CC1=8*1/4=2

Відповідь: СС1=2 см

Объяснение: