Один з кутів, що утворилися при перетині двох прямих, складає 25 % від іншого. Знайдіть кут між

прямими.

Ответы на вопрос

Отвечает Турманова Дильназ.

Відповідь:

25%=0,25

х-один з кутів

0,25х -другий кут

х+0,25х=180

1,25х=180

х=180/1,25=144° один кут

144*0,25=36° другий кут

Пояснення: