Знайдіть координати вершини Е рівностороннього трикутника DEF, якщо D (-6; 0) i F (2; 0).

Допоможіть будь ласка, якщо можете з повним поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Айманов Галымжан.

Ответ:

Е(-2;6,9)

Объяснение:

Вектор DF = {Fx - Dx; Fy - Dy} = {2 - (-6); 0 - 0} = {8; 0}

Найдем длину (модуль) вектора:

| DF| =  √(DFx² +  DFy²) = √(8² + 0²) = √(64 + 0) =√ 64 = 8 - сторона трикутника

Координати т. Е

Ех= (Dх+Fх)/2=(-6+2)/2= -2

Еу = висота ΔDЕF  

Еу = √(8²-(8/2)²)=6,9

Е(-2;6,9)