Знайдіть периметр квадрата,сторона якого дорівнює 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Виктория.

Відповідь:

Рквадрата=8+8+8+8=32см

Пояснення:Так як за властивістю квадрата всі його сторони рівні! Тому якщо одна його сторона 8см то і інші три сторони також по

Отвечает Волощук Саша.

Ответ:

32 см

Объяснение:

Периметр - сумма длин всех сторон.

P = 4a = 4*8 = 32 см