Точки M і K — середини сторін AB і AC трикутника ABC відповідно. Знайдіть периметр трикутника ABC,

якщо периметр трикутника MAK дорівнює 17 см. 50 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашко Дарья.

Відповідь: 34 см

Пояснення: оскільки МК середня лінія трикутника АВС, то ВС/МК=2. За лемою про подібні трикутники

трик. АВС~трик.АМК. Р(АВС)/Р(АМК)=2, Р(АВС)=2×17=34 см.